Hazırlık Atlama Kampanyası! | perfectenglish.com.tr

Hazırlık Atlama Kampanyası!

Perfect Blog geri dön
Hazırlık Atlama İngilizce Kampanyaları

Hazırlık Atlama Kampanyası!

Dikkat ! Kurs kampanya paketleri ve fiyatları diğer illerdeki şubelerimizde farklılık gösterebilir.

Türkiyedeki bütün üniversitelerin Hazırlık Atlama sınavları  için kurumumuza yapılan yoğun başvuru sebebiyle akademik kadromuz tarafından alınmış bu kararla bütün öğrenci adaylarımızın hem hazırlığı atlayarak bir sene kazanmasını hemde ingilizcelerini geliştirerek Üniversitenin bölüm ingilizcesi derslerinde alt yapılarını güçlendirerek başarılı olmalarını hedeflediğimiz eğitim programları yaparak daha kapsamlı ve verimli sonuçlar almayı planlıyoruz.

Kurumumuz Hazırlık atlama programlarında 12. yılını doldurmuş olduğunu ve her sene başarı oranlarını noter aracılığıyla tasdik ederek sınavlardan sora duyurmaktadır. Yanısıra programda kullanılacak yayın ve materyaller , Okulunuzda çıkmış soru tipi ve çıkmış deneme sınavlarını ücretsiz olarak kayıt olan öğrencilerimize kurum tarafından program süresince sağlanacaktır.

Sizlerde Hazırlıkta 1 sene kaybetmeden bölüme geçmek ve bölüm ingilizcesi derslerinde zorlanmamak istiyorsanız bu kampanyamızın detayları için eğitim almayı düşündüğünüz şubemizin Eğitmenleriyle görüşerek avantajlı fiyatlarımızdan faydalanın.

Şimdiden başarılar diler, Bize sizinle tanışma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Perfect Blog geri dön
İletişim Formu
Gönder