Anaokulu İngilizce Kursları | perfectenglish.com.tr

Anaokulu İngilizce Kursları

Anaokulu Çağındaki Çocuklarımız için Daha İyi Bir Gelecek

Anaokulu İngilizce Kursları


Anaokul İngilizcesi Kursları Hakkında?
En doğru Yerde, Kendi Yaş Grubunla Başla!

Perfect English olarak anaokul ingilizcesi kursu programımızda İngilizce de özgüveni yüksek ve İngilizceyi seven öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. Öğrencilerimize haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla ders öğretmenleri eşliğinde birebir etüt dersleri alabilme olanağı sunuyoruz.
Çocuk ingilizcesi programlarımız eşliğinde öğrencilerimiz; İngilizceyi alışılmış yöntemlerle değil, aktiviteler ve müzikler eşliğinde eğlenceli bir şekilde öğrenecek.
İngilizceyle sosyalleşerek ingilizce konuşma akıcılığı kazanmaları sağlanacak, ileride okula başladıklarında alacakları İngilizce Okul derslerinde de başarıları artacak.
İngilizce kullanımındaki özgüveni yaşıtlarına göre yükselecek, arkadaşlarıyla ve yabancılarla İngilizce İletişim kurmaktan çekinmeyecek, İngilizce derslerinde ve günlük yaşantısında kendilerini daha özgüvenli ve rahat hissedecektir.

Anaokul İngilizcesi Eğitim Programımız Nasıl İlerlemektedir?
Çocuklarımız için Her Zaman En İyisini düşündük!

Perfect English olarak bir eğitim seviyesinde toplamda 100-120 Saatlik Eğitimle 14 Kişiden başlayan sınıflarda, Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde, Orijinal Interaktif Programlı ücretsiz yayınlar eşliğinde eğitimlerimiz devam etmektedir.

Neden Perfect English’i Tercih Etmelisiniz?
Çünkü Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz!


Perfect English’te İngilizceyi sadece ders olmaktan çıkarıp İngilizceyi severek öğrenme merkezli aktiviteler aracılığıyla öğrencilerin İngilizceyi sevmelerini ve derslerine odaklanmasını amaçlanmaktayız.
Açılan gruplarımız öğrencilerimizin yaş ve seviyelerine göre özel olarak hazırlanır ve öğrencilerimizin kendi seviyelerinde olan arkadaşlarıyla eğitim almaları sağlanmış olur.
Perfect English’te Yabancı eğitmenlerin derslere katılımları, ingilizce eğitimimizin vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Eğitmenlerimizin tamamı, formasyon sahibi ve alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.
Düzenli olarak yapılan sınavlarla öğrencilerimizin gelişimi kontrol edilir.Eksiklikler varsa şayet sınırsız ve ücretsiz birebir etüt dersleriyle tamamlanır.
Velilerimiz dersler, sınavlar ve öğrencilerin durumlarıyla ilgili sürekli haberdar edilir. Eğitim Danışmanlarımız da velilerin sorularını yanıtlamak ve gerektiğinde yardımcı olmak için her zaman hazırdadırlar.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder