Genel İngilizce Dil Kursları Eğitim Seviyeleri | perfectenglish.com.tr

Genel İngilizce Dil Kursları Eğitim Seviyeleri

Perfect Blog geri dön

Genel İngilizce Dil Kursları Eğitim Seviyeleri

GENEL İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ SEVİYELERİ

Günümüzde İngilizce öğrenmenin gerekliliği artık tartışma konusu olmayacak kadar ileri düzeydedir. Hangi yaş ve meslek grubu içerisinde olursanız olun, daha iyi bir iş ve akademik kariyer için ilk yapmanız gereken bir an önce İngilizce eğitimine başlamaktır.

Doğru bir İngilizce eğitimine başlangıç için en temel kural İngilizce seviyenizin ölçülmesidir. Verimli bir İngilizce eğitimi, seviyenize uygun sınıflarda alacağınız derslerle mümkündür. İngilizce özel ders ya da bire bir İngilizce eğitimlerinde, eğitim danışmanınız ve öğretmeniniz ile birlikte İngilizce seviyenizi belirleyebilir ve en doğru başlangıcı yapabilirsiniz.

Bir çok kurum da kur eğitimi verilse de asıl olan eğitim, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Sınıflandırılması (The Common European Framework)  olarak tanımlanan kurum tarafından temel kullanıcılar için A1 ve A2, orta seviyedeki kullanıcılar için B1 ve B2, ileri seviyedeki kullanıcılar için C1 ve C2 olarak belirlenmiştir. Perfect English İngilizce kurslarında toplamda 6 seviye olan bu eğitim metodu uygulanmaktadır.

Temel Seviye Kullanıcı (A1, A2): Beginner ve Elementary
Orta Seviye Kullanıcı (B1,B2): Pre-Intermediate ve Intermediate
İleri Seviye Kullanıcı (C1,C2): Upper-Intermediate ve Advanced

Bu gönderiyi paylaş

Perfect Blog geri dön
İletişim Formu
Gönder