Genel İngilizce Kursu Seçiminde Neden Perfect English?

Genel İngilizce Kursu Seçiminde Neden Perfect English?

Neden Perfect English İngilizce Kursunu Tercih Etmeliyim?

Genel İngilizce Kursu Tercihim Neden Perfect English Olmalı?


Genel İngilizce Kursu programlarımız, seviyesi uygun olan, İngilizce öğrenmek istiyorum diyen, her yaş grubundan öğrenciye hitap etmektedir. Bu program toplamda 6 seviyeden oluşmaktadır. Öğrencilerimize eğitimler (Gramer, Kelime, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma) şeklinde 6 beceri üzerinden verilmektedir.

Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamının akademik, alanında uzman aynı zamanda pedagojik formasyonlu ve Tesol dil sertifikasına sahip olmasıyla, Şubeleşmiş kurumsal yapısıyla, AB standartlarındaki derslikleriyle, Uluslar arası geçerliliği olan Orijinal ve Yabancı yayınları ücretsiz vermesiyle, Bütün şubelerinin MEB’e bağlı dil okulu statüsünde ruhsatlı olmasıyla, Bir seviyede toplamda öğrenciye en fazla ders saatini en uygun bütçelerle sunan ilk ve tek İngilizce kursu olmasıyla, Ankara da En fazla şubeli kurum olmasıyla, Öğrencilerine Her seviye sonunda seviye mezuniyet sertifikası sunmasıyla, En çok tercih edilen ve öğrencisi en fazla olan İngilizce kursu olmasıyla, Resmi Devlet Kurumlarınca ve Uluslar arası Kuruluşlarca defalarca değişik zamanlarda en iyi dil okulu seçilmiş olmasıyla ve birçok konuda sektörün en güvenilir kurumu olmasından ötürü gönül rahatlığıyla hedeflerinize bizimle ulaşabilirsiniz.

Genel İngilizce Kursunda Öğretme Garantileriniz Neler?

Genel İngilizce programımızda dersler sınıf ortamında, akıllı tahtalar eşliğinde,  interaktif olarak, görsel ve işitsel biçimde, öğrencinin hafızasında yer edecek şekilde işlenmektedir.  Ders kitaplarının tamamı kurum tarafından ücretsiz şekilde karşılanmakta olup, kendi uzman Hocalarımız tarafından yazılan, Kültür Bakanlığı Onaylı, MEB Akredite, CEFR Standartlarında orijinal yayın setlerinden ve İnteraktif DVD modüllerinden oluşmaktadır.  Genel İngilizce programlarımıza katılan tüm öğrencilerimiz, kaçırdıkları dersler yada eksik oldukları konularda istedikleri zaman haftanın 6 günü randevu almaksızın diledikleri zaman ve diledikleri kadar ücretsiz Telafi Derslerine katılma imkanından eğitimleri boyunca yararlanabilmektedir.  Ayrıca öğrencilerimiz haftanın 6 günü randevu almaksızın diledikleri zaman ve diledikleri kadar  Yabancı eğitmenler eşliğinde ömür boyu katılabilecekleri Konuşma Kulübü derslerine katılıp Speaking yapabilmektedir. Her seviye 80 ana ders saatinden oluşmakta olup Telafi ve Konuşma dersleri ile birleştirildiğinde, bir eğitim seviyesi 200 ders saati eğitime tekabül etmektedir. Böylelikle de bir seviyede sektörün en yüksek ders saati garantisini vermektedir.

Genel İngilizce Kurslarınızın Programları Nasıl?

Genel İngilizce Kursu programımız, %100 öğrenme garantili olup, öğrencimiz devamsızlık sınırını aşmadığı takdirde başarısız olduğu seviyeyi başarılı olana kadar ücretsiz şekilde defalarca alabilmektedir. Başarılı şekilde tamamlanan eğitim seviyesi için MEB Bağlı olan okullarımızın sertifikası verilir. Eğitim danışmanı ve Öğrenci İşleri personellerimiz, Velilerimiz ya da öğrencilerimizin sorularını yanıtlamak, gerektiğinde yardımcı olmak ve tüm imkânları seferber etmek adına 7 gün boyunca eksiksiz hizmet vermektedir. Genel İngilizce programlarımız için ders günü ve saatleri ; Hafta İçi ve Hafta Sonu Sabah-Öğlen-Akşam vardiyaları olmak üzere sabah 10.00-13.10  öğlen 14.10-17.20  veya akşam 18.20-21.30 saatleri arasında tercih edilebilmektedir.

Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder