İlkokul ve Ortaokul İngilizce Kursu Seçiminde Neden Perfect English? | perfectenglish.com.tr

İlkokul ve Ortaokul İngilizce Kursu Seçiminde Neden Perfect English?

Neden Perfect English İngilizce Kursunu Tercih Etmeliyim?

İlkokul ve Ortaokul İngilizce Kursu Tercihim Neden Perfect English Olmalı?


İlk etapta İlkokul İngilizcesi, ortaokul İngilizcesi kursu programlarında öğrenciye İngilizceyi sevdirme ve temel bilgileri öğretme amaçlanmaktadır. Her öğrenci seviye tespit sınavımız sonrasında seviyesine uygun sınıflara yerleştirilerek, eğlenceli bir biçimde, oyun ve drama çalışmaları eşliğinde , İlköğretim de alması gereken Temel İngilizce’yi uygulamalı olarak öğrenmektedir. Çocuk İngilizcesi programının asıl amacı okul sınavlarına hazırlıktan ziyade, öğrencilerimize ömür boyu kullanabileceği Genel İngilizce’yi sevidirmektir.

İlkokul ve Ortaokul İngilizce Kursunda Öğretme Garantileriniz Neler?

Çocuk İngilizcesi programımızda dersler sınıf ortamında , akıllı tahtalar eşliğinde,  interaktif, görsel ve işitsel öğeler kullanılarak, öğrencinin hafızasında yer edecek şekilde işlenmektedir.  Ders kitaplarının tamamı kurum tarafından ücretsiz şekilde karşılanmakta olup, kendi uzman Hocalarımız tarafından yazılan, Kültür Bakanlığı Onaylı, MEB Akredite, CEFR Standartlarında orijinal yayın setlerinden ve İnteraktif DVD modüllerinden oluşmaktadır. İngilizce Eğitim programımız toplamda 2 dönemden oluşmakta ve eğitimin başlamasının akabinde her ayın sonunda öğrenciye 1 adet  Quiz uygulanmakta olup,  gelişimine  göre zorunlu Etüt planlaması yapılarak eksiklerin giderilmesi sağlanır. Sınırsız ve ücretsiz olarak alabilecekleri birebir etütlerle öğrencilerimizin okuldaki sınavlarında başarılı olmaları amaçlanmaktadır.

İlkokul ve Ortaokul İngilizce Kurslarınızın Programları Nasıl?

İlkokul İngilizcesi, Ortaokul İngilizcesi kursları programlarımıza katılan tüm öğrencilerimiz okul sınavlarından önce ya da eksik oldukları konularda istedikleri zaman ücretsiz İngilizce Etüt imkânından eğitimleri boyunca yararlanabilmektedir.  Ayrıca Perfect English’te Pedagojik Formasyon almış Türk ve Yabancı eğitmenlerin derslere katılımları öğrenci ile etkinlik yapmaları, Çocuk İngilizcesi eğitimimizin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Rehberlik Danışmanımız ve yetkililerimiz, velilerimizle ; dersler, sınavlar ve öğrencilerin durumlarıyla ilgili olarak, Velilerimizin sorularını yanıtlamak, gerektiğinde yardımcı olmak ve tüm imkânları seferber etmek adına 7 gün hizmet vermektedir. Ders günü tercihleri İlkokul İngilizce, Ortaokul İngilizce kursu programlarımız için, Cumartesi veya Pazar günleri sabah 10.00-13.10 veya öğlen 14.00-17.00 saatleri arasında haftada 4 ders, ayda 16 ders saati olarak tercih edilebilmektedir.

Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar


İletişim Formu
Gönder