Hazırlık Atlama İngilizce Kursu Seçiminde Neden Perfect English? | perfectenglish.com.tr

Hazırlık Atlama İngilizce Kursu Seçiminde Neden Perfect English?

Neden Perfect English İngilizce Kursunu Tercih Etmeliyim?

Hazırlık Atlama İngilizce Kursu Tercihim Neden Perfect English Olmalı?


Ankara Hazırlık Atlama Kursu Programlarında,  Neden Perfect English Tercih Edilmeli ?

Perfect English; Hazırlık atlama kursu programlarında öğrencilerinin alt yapısı olduğu halde, ufak tefek soru tipi bilgi eksikliklerinden ötürü bir sene hazırlık okuyarak boşa zaman ve para  kaybetmelerini önlemeyi amaçlayan, bu alanda donanımlı ve modern eğitim yöntemleri kullanan, sunduğu hazırlık programlarıyla Üniversitelerin hazırlık atlama sınavı sistemlerine hakim bir şekilde müfredatlandırılmış, genelde üniversitelerin akademisyenlerinden oluşan uzman eğitim kadrosu ile hizmet veren, Hazırlık Atlama Kursu denilince 2002 yılından günümüze kadar öğrencilerini hazırlık atlama sınavlarına itinayla hazırlamakta ve başarılarını sürdürmektedir.

Hazırlık Atlama İngilizce Kursunda Öğretme Garantileriniz Neler?

Türkiye’deki birçok üniversitenin hazırlık atlama sınav sistemine yönelik eğitimler veren Perfect English; Başta Ankara ili olarak,  Ankara Üniversitesi, Odtü, Bilkent Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, TOBB Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, TED Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi, Gazi Üniversitesi sınav sistemlerine yönelik ayrı ayrı olmak üzere açılan hazırlık atlama gruplarıyla desteklemektedir.

Başarılarını her sene notere tasdik ettiren ve yalnızca kendi Üniversite Hazırlık Atlama gruplarınızda eğitim alabileceğiniz ilk ve tek kurum Perfect English İngilizce kursları dır. Perfect English  Hazırlık Atlama Kursu programlarında dersler, her üniversitenin kendi öğrencilerinden oluşan  özel gruplarda, O üniversitelerin sistemleri hakkında tecrübeli hocalarla,  akıllı tahtalar eşliğinde ve  interaktif olarak, gerektiğinde yabancı hocalar eşliğinde görsel ve işitsel biçimde işlenmektedir.

Genel İngilizce Kurslarınızın Programları Nasıl?

Hazırlık Atlama Yayın ve materyallerinin tamamı, set olarak kurum tarafından ücretsiz şekilde karşılanmakta olup, Bu yayınlar Üniversite hazırlık bölümlerindeki akademisyenler tarafından yazılan ve her üniversitenin sınav sistemine göre her sene güncellenen Proficiency Kursu yayın setlerini temsil etmektedir. Hazırlık atlama kursları programlarında yayını olan ilk ve tek kurum Perfect English ’tir. Yanı sıra Üniversitelerin sınav arşivleri ve çıkmış soru tipleriyle extra olarak öğrenciler kendi üniversitelerinin sınav sistemlerine göre  desteklenmektedir.

Yanı sıra Hazırlık Atlama Kursu programlarımıza katılan tüm öğrencilerimiz, kaçırdıkları dersler için ya da eksik oldukları konular için ücretsiz Kelime Dersleri ve Telafi Derslerine katılma imkânından eğitimleri boyunca sınırsız olarak yararlanabilmektedir.

Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar


İletişim Formu
Gönder