Lise İngilizce Kursları | perfectenglish.com.tr

Lise İngilizce Kursları

Lise Çağındaki Gençlerimiz için Daha İyi Bir Gelecek

Lise İngilizce Kursları


Lise İngilizcesi Kursları Hakkında?
En Doğru Yerde, Kendi İngilizce Seviyenden Başla!

Perfect English olarak Lise İngilizcesi kursları, Üniversite veya iş hayatında kariyer hedefi olan lise öğrencilerinin gelecekte rahat etmeleri için özellikle tavsiye ettiğimiz bir kurs programımızdır. Maalesef Anadolu liselerinde daha önceden var olan İngilizce hazırlık sınıfları kaldırıldı. Sonuç olarak Lise öğrencilerimizin daha iyi İngilizce öğrenebilmesinin yolu ne yazık ki velilerimizin üzerine bir sorumluluk olarak bırakıldı.
İşte tamda bu noktada Okul derslerine de yardımcı olarak müfredatlandırılmış programlarımız sayesinde öğrencilerimizin hem okuldaki derslerinde başarılı olması hedeflenmekte hem de özgüveni yüksek ve İngilizceyi seven öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.
Perfect English olarak Lise İngilizcesi kursları öğretimini gençlerimizin yaş ve İngilizce seviyelerini göz önünde bulundurarak planlamaktayız. Öncelikle öğrencilerimize Seviye Tespit Sınavı (STS) uygulanarak İngilizcedeki bilgi ve beceri düzeylerini belirlemekteyiz. Bu sınav sonrasında öğrencilerin seviyelerine göre ayrılmış sınıflara yerleştirmekteyiz.
Öğrencilerimize haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla ders öğretmenleri eşliğinde birebir etüt dersleri alabilme olanağı sunuyoruz. Böylelikle öğrencilerimiz rahatlıkla anlamadıkları konular hakkında her zaman destek bulabilmekle beraber İngilizce bilgilerini pekiştirerek sürekli kullanıma hazır hale getirme imkanı bulmaktadırlar.

Lise İngilizcesi Kursları Eğitim Programımız Nasıl İlerlemektedir?
Gençlerimiz için Her Zaman En İyisini Düşündük!

Perfect English olarak bir eğitim seviyesinde toplamda 100-120 Saatlik Eğitimle 14 Kişiden başlayan sınıflarda, Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde, Orijinal Interaktif Programlı ücretsiz yayınlar eşliğinde eğitimlerimiz devam etmektedir.

Neden Perfect English’i Tercih Etmelisiniz?
Çünkü Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz!


Perfect English’te İngilizceyi sadece ders olmaktan çıkarıp İngilizceyi severek öğrenme merkezli aktiviteler aracılığıyla öğrencilerin İngilizceyi sevmelerini ve derslerine odaklanmasını amaçlanmaktayız.
Açılan gruplarımız öğrencilerimizin yaş ve seviyelerine göre özel olarak hazırlanır ve öğrencilerimizin kendi seviyelerinde olan arkadaşlarıyla eğitim almaları sağlanmış olur.
Perfect English’te Yabancı eğitmenlerin derslere katılımları, ingilizce eğitimimizin vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Eğitmenlerimizin tamamı, formasyon sahibi ve alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.
Düzenli olarak yapılan sınavlarla öğrencilerimizin gelişimi kontrol edilir.Eksiklikler varsa şayet sınırsız ve ücretsiz birebir etüt dersleriyle tamamlanır.
Velilerimiz dersler, sınavlar ve öğrencilerin durumlarıyla ilgili sürekli haberdar edilir. Eğitim Danışmanlarımız da velilerin sorularını yanıtlamak ve gerektiğinde yardımcı olmak için her zaman hazırdadırlar.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder